Manuel Terapi

"Ağrısız bir yaşam mümkündür."

Manuel terapi el ile yapılan bu tedavi demektir. El ile uygulanan bu Fizyoterapi tedavi yöntemi Fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır. Fizyoterapistler mezuniyet sonrasında yurtiçi ve yurtdışı özel eğitimler alarak Manuel Terapist olurlar. Manuel terapi uygulamaları hastaların detaylı şekilde değerlendirilmesiyle başlar; hastaya uygun tedaviye karar verilir; yapılan uygulama sonrasında kişideki semptomların takibi yapılır. Ben yurtdışı ve yurtiçinde otuza yakın eğitime katılmış bir profesyonel olarak son derece hasta odaklı hizmet sunarım. Eğitimlerimi ve edindiğim Sertifikalarımı inceleyebilirsiniz.

Manuel Terapi Ankara ekibi olarak sizlere ameliyatsız, kalıcı iyileşme ve ağrısız bir yaşam hizmeti sunuyoruz. Ağrısız bir yaşam mümkündür. Bunu sağlamanın yolu profesyonel bir destek almaktır. Ankara’da Manuel Terapi, Kayropraktik, Osteopati, IKOMT, Dorn terapi konseptlerinde profesyonel tedavi hizmetlerini size verebilirim. Sizleri dinlemek; daha iyi anlamak; manuel terapi uygulamarı sayesinde iyileştiğinizi hissetmenizi ve görmenizi sağlamanın bilimsel, güvenli yollarını bulmak için 14 yılı geride bıraktım.

Özellikle ameliyatsız bel fıtığı, ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi yapmaktayız. Ameliyatsız tedavi ancak manuel terapi tedavisiyle mümkün olmaktadır. Ameliyatsız iyileşme mümkün mü? bu soru aklınızı kurcalamasın bunun çözümü manuel terapide vardır. Bunların yanında; Bel – boyun ağrıları, fibromiyalji, migren – baş ağrısı, lenf ödem tedavisi, eklem ağrıları, diz-omuz-dirsek tedavisi, ortopedik ve sportif rehabilitasyon, gibi birçok ameliyatsız tedavi hizmetlerini sunuyoruz.

Ankara’da sunduğumuz tedavi konseptleri;

  1. Kayropraktik tedavi,
  2. Osteopati tedavisi,
  3. Manuel Terapi,
  4. Dorn Terapi, 
  5. Klinik Pilates,
  6. Medikal Masaj,
  7. Kuru İğneleme,
  8. Fonksiyonel Egzersiz,
  9. Medikal Fitness,
  10. Fizik Tedavidir.

Rahatsızlıklarınız için bizimle iletişime geçebilir ve randevu alma talebinizi iletebilirsiniz.

Kalıcı İyileşme

Ameliyat olmak bazen gerekli olsa da herkesin korktuğu, çekindiği bir durumdur. Tam bu noktada manuel terapi devreye giriyor; non-invaziv yöntemler uygulanır ve iyileşirsiniz. Ameliyatsız iyileşmenin kalıcı olması için de sizlere günlük yaşam değişiklikleri ve egzersizler öneriyoruz. Ankara tedavi konusunda son derece güvenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir şehirdir. Birçok manuel terapist sizlere hizmet sunar. Doğru manuel terapiste gittiğinizi anlamanın yolu; sizi yeterince dinledi mi, anladı mı; güven hissettiniz mi; uzman duruşu var mı; uygulama sonrası kendinizi iyi hissettiniz mi soruların cevaplarını sorgulamaktır. Tam olarak iyileşmeniz için bazen 8-10 seansa ihtiyacınız olabilir. Kısa sürede iyileşme beklemeyiniz. Manuel terapistiniz sizi bilgilendirecektir.

0 +
Başarılı Seans
RANDEVU AL
WhatsApp İle Bilgi Al
Ara Bilgi Al: 0 539 956 94 05
TurkishEnglish