Sertifikalar & Eğitimler

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olarak Fizyoterapist ünvanını kazandım.

Okulum bittikten hemen sonra Osteopati tedavi yöntemini öğrenmek için Almanya Merkezli IFAO (Institut für angewandte Osteopathie) Osteopati okulunda 3 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara’da Osteopati tedavi uygulamalarını yapmaya başladım.

Gençlerbirliği Spor kulübünde Spor Fizyoterapisti göreviyle çalışma hayatına başladım

Alanımda uzmanlaşmak için yüksek lisans eğitimimi Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde tamamlarken Klinik Pilates üzerine de eğitim alarak uzmanlaştım. 

Türkiye Futbol Federasyonu akredite eğitimlerine başladım ve Futbol Takım Fizyoterapisti olmaya sertifikamı alarak hak kazandım. 

Milli Futbol Takımları, konsültan Fizyoterapist kadrosuna seçildim.

Dorn Terapi ve Breuss Masaj eğitimlerine başladım ve Ankara’da Dorn Terapi uygulayan ilk kişi ben oldum. 

Merkezi Amerika olan Hands on Companies okulunun Manuel Terapide Uzmanlık (MCMT – master certification in manual therapy) programına katılıp başarı ile tamamladım.

Belçika’da Spor sakatlık analizi ve sakatlık önleyici egzersiz tedavileri üzerine Dünya’da bir ilk olan SpartaNova sistem eğitimini tamamladım ve bu sistemi uygulamaya başlayarak Türkiye’ye getirmiş oldum. (2013)

Dorn terapi ve Breus masaj uygulamalarının eğitimenliğini yapmaya hak kazandım.

Merkezi Almanya’da bulunan IKOMT (Institut für Klinisch Orientierte Mehrdimensionale Therapie) eğitimini tamamlayarak bütüncül insan yaklaşımı ile inovatif ağrı terapisi alanında uzmanlaşarak Klinik odaklı Manuel Terapist ünvanına sahip oldum. (2013-2015) 

Manuel Terapi Ankara markasını kurarak Manuel Terapi alanında hizmet vermeye başladım. 

EFDMA (European Fascial Distortion Model Association) – (Avrupa Fasyal Distorsiyon Model Derneği) eğitimlerini Türkiye’ye getirerek kurslarını organize ettim. 

Fizyoritim Sağlıklı Yaşam Merkezini kurarak klinik egzersiz hizmetlerini de bünyemize ekleyerek iki markamız üzerinden de hizmet vermeye başladık.

Çene eklemi tedavisi, Microsystem Scalp Acupuncture, YNSA ve yüz akupunkturu eğitimi ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitimi aldım. 

Kendi kurmuş olduğum konsept olan DDMT: Ağrının ve diğer semptomların gerçek kaynağını, detaylı değerlendirme ve analiz yöntemleriyle bulma konseptini uygulamaya devam ediyorum.

“Eğitimimi fizyoterapi bölümü üzerine tamamlamış ve üzerine yıllarca akademik eğitimlere devam etmiş olsam da uzmanlığımı çıraklık dönemim boyunca edindiğim, hiçbir okul kitabında yer almayan hayat bilgisi derslerine borçluyum.”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olarak Fizyoterapist ünvanını kazandım.(2003-2007)

Okulum bittikten hemen sonra Osteopati tedavi yöntemini öğrenmek için Almanya Merkezli IFAO (Institut für angewandte Osteopathie) Osteopati okulunda 3 yıllık eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara’da Osteopati tedavi uygulamalarını yapmaya başladım. (2007-2010)

Gençlerbirliği Spor kulübünde Spor Fizyoterapisti göreviyle çalışma hayatına başladım.(2007)

Milli Futbol Takımları, konsültan Fizyoterapist kadrosuna seçildim. (2010) 

Alanımda uzmanlaşmak için yüksek lisans eğitimimi Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde tamamlarken Klinik Pilates üzerine de eğitim alarak uzmanlaştım. (2008-2009)

Türkiye Futbol Federasyonu akredite eğitimlerine başladım ve Futbol Takım Fizyoterapisti olmaya sertifikamı alarak hak kazandım. (2009-2011)

Dorn Terapi ve Breuss Masaj eğitimlerine başladım ve Ankara’da Dorn Terapi uygulayan ilk kişi ben oldum. (2011)

Merkezi Amerika olan Hands on Companies okulunun Manuel Terapide Uzmanlık (MCMT – master certification in manual therapy) programına katılıp başarı ile tamamladım. (2012-2013)

Belçika’da Spor sakatlık analizi ve sakatlık önleyici egzersiz tedavileri üzerine Dünya’da bir ilk olan SpartaNova sistem eğitimini tamamladım ve bu sistemi uygulamaya başlayarak Türkiye’ye getirmiş oldum. (2013)

Dorn terapi ve Breus masaj uygulamalarının eğitimenliğini yapmaya hak kazandım.(2013)

Merkezi Almanya’da bulunan IKOMT (Institut für Klinisch Orientierte Mehrdimensionale Therapie) eğitimini tamamlayarak bütüncül insan yaklaşımı ile inovatif ağrı terapisi alanında uzmanlaşarak Klinik odaklı Manuel Terapist ünvanına sahip oldum. (2013-2015) 

Manuel Terapi Ankara markasını kurarak Manuel Terapi alanında hizmet vermeye başladım. (2016)

EFDMA (European Fascial Distortion Model Association)- (Avrupa Fasyal Distorsiyon Model Derneği) eğitimlerini Türkiye’ye getirerek kurslarını organize ettim. 2018 yılında, 

Temporomandiüler Eklem tedavisi eğitimini tamamladım. (2018)

Fizyoritim Sağlıklı Yaşam Merkezini kurarak klinik egzersiz hizmetlerini de bünyemize ekleyerek iki markamız üzerinden de hizmet vermeye başladık. (2018)

Çene eklemi tedavisi, Microsystem Scalp Acupuncture, YNSA ve yüz akupunkturu eğitimi ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitimi aldım. (2019) 

Merkezi İngiltere’de bulunan Ackermann-Institutet-The modern technique of Structural Osteopathy and Soft Chiropractic- eğitimini tamamlayarak Kliniğimize Kayropraktik tedavi uygulamalarını ekledim. (2020)

Eğitimimi fizyoterapi bölümü üzerine tamamlamış ve üzerine yıllarca akademik eğitimlere devam etmemin yanında ben uzmanlığımı çıraklık dönemim boyunca edindiğim hiçbir okul kitabında yer almayan hayat bilgisi derslerine borçluyum. 

RANDEVU AL
WhatsApp İle Bilgi Al
Ara Bilgi Al: 0 539 956 94 05
TurkishEnglish